دریافت نمایندگی

ویژگی ها و مزیت های قراردادی کول کاپ

دریافت حق فرانچایز :

شرکت کول کاپ هزینه حق نمایندگی خود را پایین تر از فرانچایز های غذایی دیگر قرار داده تا نمایندگان محترم بتوانند راحت تر کار کول کاپ را شروع نمایند .

کول کاپ و سود نمایندگان :

شرکت کول کاپ به سود ماهانه نمایندگان هیچ چشم داشتی نداشته و سودی که نمایندگان محترم در طول ماه از فروش خود دارند ، تمام و کمال برای خود نمایندگان عزیز می باشد .

تضمین سود نمایندگان :

برند کول کاپ به دلیل اینکه خود ، تولید کننده انحصاری مواد و محصولات کول کاپ میباشد ، از این رو در قرارداد های خود تضمین 50% سود از فروش حاصله را به نمایندگان محترم خواهد داد و این به نوبه ی خود ویژگی منحصر به فرد برند کول کاپ می باشد .

تسهیل در راه اندازی کار :

کول کاپ همانند برند های دیگر نمایندگان را ملزم به خرید تجهیزات و دکور و تابلو از خود شرکت نخواهد کرد و دست متقاضی را برای خرید تجهیزات در شهر خود باز میگزارد تا بتواند تجهیزات را با قیمت های پایین تر فراهم نماید .

علاوه بر این موضوع ، متقاضی میتواند به صورت 24 ساعته با پشتیبان معرفی شده به ایشان ، همواره مشاوره در خرید تجهیزات ، پیاده سازی دکور و تابلو را با پشتیبان در میان گزاشته و راهنمایی های لازم را دریافت نماید .

لازم به ذکر می باشد که بعد از تجهیز نمودن مغازه و پیاده سازی دکور ، 1 روز قبل از افتتاحیه ، تیم پشتیبانی و راه انداز کول کاپ در محل نمایندگی حاضر شده و تمام آموزش های لازم را به نماینده کول کاپ ، داده خواهد شد . و این تیم تا پایان روز افتتاحیه در کنار نماینده عزیز  ، خواهند بود .

عدم نیاز به فضای بزرگ و تجهیزات زیاد :

همان طور که در بالاتر به این موضوع اشاره شد ، فضای مورد نیاز برای شروع به کار حداقل 14 متر به بالا می باشد .

توجه ! مکانی که در نظر دارید باید :

الف ) تهویه مطبوع داشته باشد

ب ) از لحاظ تردد پیاده رو در مکان خوبی باشد

ج  ) مکان بایستی دارای گاز ، ورودی و خروجی آب و فاضلاب باشد

درخواست نمایندگی کول کاپ

در صورتی که متقاضی دریافت نمایندگی کول کاپ می باشید بر روی لینک زیر کلیک نمایید