لوگوی کول کاپ

حق مالکیت صنعتی

اخطار

انحصاری بودن امتیاز کول کاپ در ایران

لازم به ذکر است لیوان کول کاپ دارای ثبت طرح صنعتی بوده و هرگونه کپی برداری و سوء استفاده موجب پیگرد قانونی می گردد. شایان ذکر است خواهشمندیم قبل از هر گونه قرارداد با شرکت مشابه مدارک و مستندات ثبتی از قبیل : ثبت طرح صنعتی، آرم وهولوگرام را مورد بررسی قرار دهید تا متوجه شوید که هیچگونه شرکتی حتی با نام تجاری دیگری حق استفاده از هر نوع ظروف دو منظوره مانند کول کاپ را نداشته و نخواهد داشت. ظروف و بسته بندی کول کاپ فقط با نام تجاری (کول کاپ ) ثبت گردیده و این شرکت به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه استفاده با هر نام تجاری را نداده و نخواهد داد.

هشدار ! سوء استفاده از طرح صنعتی کول کاپ

هموطنان گرامی توجه داشته باشید برخی اشخاص از اسم و یا طرح صنعتی لیوان و برند کول کاپ  اقدام به کپی برداری کرده لذا شرکت کول کاپ از این اشخاص در مراجع قضایی شکایت نموده و با توجه به روند کیفری و حقوقی دادگاههای ایران و همچنین دریافت خسارت از این مجموعه ها، حکم بر محکومیت این اشخاص صادر گردید و میزان خسارت مورد توجهی برآورد گردید.

لذا از کلیه دوستانی که اقدام به گرفتن شعبه از این مجموعه نمایند جزء تخلفات و به محتویات پرونده ایشان اضافه خواهد گردید که از این حیث این مجموعه از طریق قانونی نسبت به شکایت جدید اقدام خواهد نمود. طرح صنعتی لیوان کول کاپ فقط متعلق به این مجموعه بوده و سوء استفاده از آن جرائمی را در بر خواهد داشت.