اطلاعات بیشتر

درباره کول کاپ

کول کاپ تولید کننده و سرو کننده فینگرفود، در غالب فست فودهای زنجیره ای می‌باشد که در راستای مبحث کارآفرینی برای آن دسته از افراد فعال و توانمند جامعه شرایطی را ایجاد نموده که با کمترین سرمایه گذاری ممکن درآمد عالی برای خود متصور باشند.

ما در کول کاپ افتخار می‌کنیم که به عنوان اولین برند فرانچایز فینگرفود با بیش از 10 سال سابقه، با محصول ویژه‌ی خود یعنی لیوان شگفت انگیز، در خدمت شما هستیم. لحظات لذت بخش خود را با یک لیوان از نوشیدنی مورد علاقه و همراهی با فینگرفودها، ساندویچ و … در کول کاپ تجربه کنید.

تاریخچه ما

کول کاپ از سال 1390 تا به حال بهترین مزه‌ها و تجربه‌های غذایی را توانسته برای همراهان خود فراهم آورد و بهترین فینگرفودهای ایران را تولید و وارد سبد غذایی مردم عزیز ایران نماید.

پس از تجربه موفق در طراحی فینگرفودها و لیوان شگفت انگیز کول کاپ، بنیان‌گذاران کول کاپ تصمیم بر تبدیل کول کاپ به فرانچایز گرفتند تا این تجربه شگفت انگیز در سرتاسر ایران ذائقه خوشمزه خود را به هموطنان عزیزمان بنشاند. 

 کول کاپ در این مسیر چندین ساله، جوائز و افتخارات زیادی نیز بدست آمد.

چرا باید نمایندگی فست فود کول کاپ را انتخاب کنیم؟

هزاران دلیل منطقی و غیر منطقی امّا خوشمزه و جذاب برای پاسخ به این سوال وجود دارد. اما خلاصه آن:

شاید بتوان اصلی ترین دلیل انتخاب کول کاپ از بین ده‌ها فرانچایز غذایی و نمایندگی فست فود ایرانی، کیفیت بالای محصولات، تجربه طولانی و اولین بودن ما را اشاره کرد.  تامین و ارسال مواد اولیه مصرفی مورد نیاز فروشگاه، همراهی از لحظه اول آشنایی تا تبدیل کامل شما به عضوی بالغ از خانواده کول کاپ، تبلیغات گسترده عمومی در سراسر کشور، ارزش برند کول کاپ و وجود مشاوران و دوره‌های آموزشی دوره‌ای برای همراهان و نمایندگی‌های کول کاپ اصلی ترین دلایل انتخاب نمایندگی فست فود کول کاپ باید دانست.

تیم کول کاپ

هر کسب و کار موفقی از همکاری گروهی از افراد مستعد ساخته شده است.

محمد کریم

بنیانگذار / مدیر روابط عمومی

محمد کریم

بنیانگذار / مدیر روابط عمومی

محمد کریم

بنیانگذار / مدیر عمل

محمد کریم

بنیانگذار / مدیر روابط عمومی