فرم ثبت نام

اخذ نمایندگی کول کاپ

کول کاپ تولید کننده و سرو کننده فینگرفود با کیفیت در سراسر کشور، در رستای گسترش برند خود در تمام شهرهای ایران، اقدام به واگذاری نمایندگی برند خود می‌کند.

شما می‌توانید با سرمایه ای اندک اقدام به دریافت نمایندگی کول کاپ در هر نقطه از ایران کنید و صاحب امتیاز اولین و یکی از بزرگترین سروکننده‌های فینگرفود در ایران شوید.

نمایندگی فعال در سراسر کشور
0

امتیاز فرانچایز چیست؟

امتیاز فرانچایز به معنای اجازه‌ی استفاده از برند، محصولات، و روش‌های کسب و کار یک شرکت مادر توسط یک فرد یا شرکت دیگر است. با خرید امتیاز فرانچایز، فرد یا شرکت می‌تواند به عنوان یک واحد مستقل و مستقل از شرکت مادر، فعالیت خود را آغاز کند و از مزایای برند و تجربه‌ی کسب و کار شرکت مادر بهره‌مند شود.

اهمیت و مزایای خرید امتیاز کول کاپ

  • بازاریابی و برندسازی: برند کول کاپ در بازار فست فود ایران شناخته‌شده است و دارای شهرت و اعتبار بسیاری است. به عنوان یک نماینده یا فرانچایزی از این برند، شما به سرعت و با کمترین تلاش ممکن می‌توانید به بازار محلی معرفی شوید و بازاریابی کمتری نیاز دارید.
  • رشد و توسعه‌ی سریع: با داشتن برند معتبر و پشتیبانی شرکت مادر، شما می‌توانید به سرعت در بازار محلی رشد کنید و تعداد فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های خود را گسترش دهید.

  • منابع مالی و مالکیت: با ورود به قرارداد نمایندگی یا فرانچایز با برند کول کاپ، شما به یک سیستم مالی و مالکیت معین دسترسی پیدا می‌کنید. 

  • سرمایه‌گذاری امن: زیرساخت‌ها و فرآیندهای کسب و کار در حال اجرا هستند و شما نیازی به اختراع چرخه‌ی دوباره ندارید. این امر موجب می‌شود که سرمایه‌گذاری شما به مخاطره کمتری تحت افتاده باشد.

  • بازدهی سریع‌تر: با بهره‌مندی از شبکه توزیع و بازاریابی قوی برند مادر، شما به سرعت می‌توانید محصولات خود را به بازار عرضه کنید و درآمد زایی را شروع کنید.

  • برند معتبر: با خرید امتیاز فرانچایز، شما از شهرت و اعتبار برند مادر بهره‌مند می‌شوید. این اعتبار به شما کمک می‌کند تا بازاریابی کمتری انجام دهید و به سرعت در بازار محلی جا بیافتید.
  • پشتیبانی و آموزش: شرکت مادر به شما آموزش‌های لازم را فراهم می‌کند تا بهترین استفاده از برند و روش‌های کسب و کار خود را داشته باشید.

یک قدم تا اعطای نمایندگی کول کاپ

مجموعه کول کاپ، به دنبال گسترش شبکه‌ی فروش و ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیزمان در سراسر ایران است. با توجه به این هدف، از افراد و شرکت‌های واجد شرایط دعوت به عمل می‌آوریم تا به عنوان نماینده‌ی رسمی برند کول کاپ در مناطق مختلف کشور به ما بپیوندند.

نمایندگی برند کول کاپ فرصتی مناسب برای افراد و شرکت‌هایی است که به دنبال یک فرصت کسب و کار پرسود و پایدار هستند. با ارائه‌ی محصولات با کیفیت و متنوع و همچنین حمایت‌های تبلیغاتی و بازاریابی، ما به همکاران خود امکان می‌دهیم تا به رشد و توسعه‌ی کسب و کار خود بپردازند.

ما آماده‌ی همکاری با افراد و شرکت‌های با تجربه و انگیزه‌ی کافی در زمینه‌ی فست فود و خدمات رستورانی در استان‌های ایران هستیم. در صورت تمایل به همکاری با ما و اعطای نمایندگی برند کول کاپ، لطفاً فرم روبرو را تکمیل نمایید.

فرم اخذ نمایندگی

"ضروری" indicates required fields

نامضروری
میزان سرمایه گذاریضروری
لطفا به صورت بسیار خلاصه یک رزومه و سابقه کار از خود ارائه دهید.